Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.
Prekės gamintojo garantiniai įsipareigojimai galioja tik tuo atveju, jei nepažeistos prekės eksploatavimo sąlygos. Nusipirkus prekę, prieš ją naudojant, būtina atidžiai apžiūrėti. Jei pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 14 kalendorinių dienų nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai.

Garantijos galiojimo laikotarpiu pastebėjus paslėptus prekės trūkumus, prašome Jūsų juos nufotografuoti ir nedelsiant atsiųsti mums nuotrauką elektroniniu paštu info@manokazanas.It. Prekės gamintojas tokiu atveju nustatys, ar prekės defektui taikoma garantija, t. y. ar prekės defektas yra gamyklinis. Apie gamintojo sprendimą nedelsiant informuosime Jus Jūsų nurodytomis susisiekimo priemonėmis. Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Gamintojo garantija netaikoma:
Natūraliai susidėvinčioms prekių dalims, bei detalems iš medienos.
Prekėms, kurios turi mechaninių pažeidimų
Prekėms, kurios buvo naudojamos ne pagal paskirtį
Prekėms, kurių gedimai atsirado dėl Pirkėjo kaltės
Jei Pirkėjas nepateikia pirkimo dokumento (sąskaitos faktūros, čekio)

KOKYBIŠKŲ PREKIŲ GRĄŽINIMAS
Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka. Netikusias ir kokybiškas prekes galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.

Atkreipiame dėmesį, kad:
Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje
Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta
Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.)
Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta
Pirkėjas yra atsakingas už prekių grąžinimą ir už visas išlaidas, susijusias su prekės transportavimu.

Pardavėjas neatsako už tai, kad elektroninėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio ar spalvos dėl pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių. Pirkėjas turi skaityti prekių aprašymus, o ne tik pasitikėti nuotraukomis.

Kontaktinė informacija

UAB STEKSANA
Įmonės kodas: 304882687
PVMmokėtojo kodas:
LT100013259118
A/s: LT927290099061181146
AS „Citadele banka”

Adresas: Savanorių pr.,43
LT-03130 Vilnius
www.manokazanas.It
El. p.: info@manokazanas.It
Tel. +370 607 30541
Dirbame l – V 10:00 – 17:30